Курс з аналізу даних секвенування РНК

Курс з аналізу даних РНК секвенування

Привіт, спільното! Як ваші РНК? 👩‍🔬👨‍🔬

Команда Геноміки організовує практичний курс з аналізу даних секвенування РНК і запрошує учасників. Разом ми пройдемо основні етапи аналізу на прикладі опублікованих даних з оглядом на кращі практики, що стане у пригоді учасникам як для наукової роботи, так і для початку роботи в індустрії.

Цільова аудиторія курсу — студенти та дослідники, якім цікаво навчитися аналізу РНК-секвенування, або які мають трохи навичок і хотіли б їх структурувати.

Деталі:
> Курс проходитиме з 26.09 по 30.10, зустрічі заплановані два рази на тиждень.
> Разом з відповідним інструктором, учасники будуть аналізувати дані відповідно до теми тижня, щоб презентувати результати наприкінці курсу. Для більш просунутих учасників, буде змога самостійно обрати набір опублікованих даних.
> За проходження тестування та презентацію аналізу учасники отримають сертифікат.
> Кількість місць лімітована, щоб зберегти інтерактив в роботі. Ми збалансуємо групу, але найбільший шанс потрапити буде в тих, хто зареєструється першими.
> Цей курс розроблений pro bono і не має фіксованої ціни за участь. Учасники за бажанням можуть поповнити нашу банку (деталі у формі та на сайті), наприкінці курсу уся сума буде переведена у БФ “Повернись живим” від імені спільноти Геноміки.

Форма реєстрації: (реєстрацію зачинено, усім зареєстрованим учасникам був надісланий лист 19-го вересня)
Поповнити банку курсу:  https://send.monobank.ua/jar/6aaDHfuuG8