ATAC-me і перепрограмування клітин


Biomedical Journal Club – це проєкт громадської організації “Геноміка ЮА”. Під час журнального клубу один учасник доповідає про обрану наукову статтю, а слухачі можуть ставити запитання. Після презентації відбувається неформальне спілкування та нетворкінг.

+ На цій зустрічі ми обговоримо статтю:
Barnett K.R. et al. ATAC-Me Captures Prolonged DNA Methylation of Dynamic Chromatin Accessibility Loci during Cell Fate Transitions
https://www.cell.com/molec…/fulltext/S1097-2765(20)30004-6
+ Доповідач: Іван Берест, PhD студент в European Molecular Biology Laboratory, біоінформатик (https://twitter.com/jambocurious).
+ Коли: 22 квітня 2020 о 19:00 (київський час).
+ Де: онлайн. Ми робимо дзвінок-конференцію в Zoom, до якого може приєднатися кожен. Там доповідач транслює презентацію, можна ставити питання та брати участь у дискусії. Якщо в вас немає змоги приєднатися через Zoom, ми робимо трансляцію (крім неформальної частини та нетворкінгу) на нашому YouTube-каналі.
Zoom: https://us02web.zoom.us/j/84990970614… | Meeting ID: 849 9097 0614 | Password: genomicsua
YouTube: https://youtu.be/Jc0g3EuXSBU

FAQ:
— Що таке журнальний клуб?
— Це формат, який працює в багатьох інститутах та лабораторіях по всьому світу: доповідач презентує статтю та додаткову інформацію, необхідну для її розуміння, аналізує експериментальну частину, переваги та недоліки. Після цього учасники зустрічі оговорюють статтю. Взагалі, це гарний спосіб навчитися новому, дізнатися про інші напрями, познайомитися з новими людьми.

— Як мені підготуватися для зустрічі?
— Дуже рекомендується прочитати саму статтю та подивитися ілюстрації. Це допоможе визначити запитання та теми для дискусії. Якщо тема для вас є новою чи складною, рекомендовано ознайомитися з базовими поняттями. Якщо вам потрібна рекомендація, що прочитати на певну тему, запитайте нас!

— Як мені приєднатися та ставити запитання?
— Вам потрібно зареєструватися на zoom.com (це безкоштовно), звантажити програму, перейти по посиланню, яке надане в анонсі події та ввести приведений пароль. Чи просто ввести meeting ID та пароль, якщо ви вже встановили та відкрили програму. Якщо є змога, приєднуйтесь з веб-камерою, це допомагає створити ефект присутності задля більш неформального спілкування. Зазвичай учасники виключають мікрофон (“mute”), доки спілкується хтось інший. Якщо в вас виникли запитання до завершення доповіді, ви можете надіслати їх в чат, чи запитати через мікрофон. Якщо ви дивитесь нас через YouTube, ви можете залишати запитання в чаті трансляції.

— Мені сподобалось / є запитання / хочу бути на зв’язку з вами.
— Перш за все, дякуємо за вашу зацікавленість! Ми зібрали біомедичну спільноту в Telegram і ви можете приєднатися. Перейдіть на канал https://t.me/GenomicsUA, підпишіться і в описі ви знайдете посилання на чат.
Не забудьте підписатися на нашу сторінку Facebook:
https://www.facebook.com/GenomicsUA
На наш YouTube-канал:
https://www.youtube.com/ngogenomicsua
Та на локальне представництво організації:
Київ: https://www.facebook.com/kyivbioinformatics/
Одеса: https://www.facebook.com/odesabioinformatics/
В разі запитань, зв’яжіться з нами будь-яким з цих способів.