Відкриті лекції від ГО “Геноміка ЮА” — це формат, в якому запрошені фахівці розповідають про свій проєкт, чи про науковий напрям, а слухачі можуть ставити запитання. Після презентації відбувається неформальне спілкування та нетворкінг.

+ Темою цієї лекції стане вивчення бактеріальних нуклеотидів за допомогою методу високоефективної рідинної хроматографії (ВРХ). На зустрічі лекторка представить статтю про застосування методу ВРХ в сучасних наукових дослідженнях та розповість про базові принципи роботи з хроматографом.
Посилання на статтю:
https://www.nature.com/articles/s41598-017-10988-6
+ Доповідачка: Tatyana Brodiazhenko, PhD-студентка в University of Tartu (Estonia) і assistant researcher в Umeå University (Sweden).
+ Коли: 30.04.2020 о 19:00 (за київським часом).
+ Де: онлайн. Ми робимо дзвінок-конференцію в Zoom, до якого може приєднатися кожен. Там доповідач транслює презентацію, можна ставити питання та брати участь у дискусії. Якщо в вас немає змоги приєднатися через Zoom, ми робимо трансляцію (крім неформальної частини та нетворкінгу) на нашому YouTube-каналі.
Zoom: Meeting ID: 828 8853 5621, Password: genomicsua
https://us02web.zoom.us/j/82888535621?pwd=S1BSMmxLK1F0UHFzRGEzMUhBajFnUT09
YouTube: https://youtu.be/A3N1lkSQV4I

FAQ:
— Як мені приєднатися та ставити запитання?
— Вам потрібно зареєструватися на zoom.com (це безкоштовно), звантажити програму, перейти по посиланню, яке надане в анонсі події та ввести приведений пароль. Чи просто ввести meeting ID та пароль, якщо ви вже встановили та відкрили програму. Якщо є змога, приєднуйтесь з веб-камерою, це допомагає створити ефект присутності задля більш неформального спілкування. Зазвичай учасники виключають мікрофон (“mute”), доки спілкується хтось інший. Якщо в вас виникли запитання до завершення доповіді, ви можете надіслати їх в чат, чи запитати через мікрофон. Якщо ви дивитесь нас через YouTube, ви можете залишати запитання в чаті трансляції.— Мені сподобалось / є запитання / хочу бути на зв’язку з вами.
— Перш за все, дякуємо за вашу зацікавленість! Ми зібрали біомедичну спільноту в Telegram і ви можете приєднатися. Перейдіть на канал https://t.me/GenomicsUA, підпишіться і в описі ви знайдете посилання на чат.
Не забудьте підписатися на наші сторінки Facebook:
https://www.facebook.com/GenomicsUA
https://www.facebook.com/BioinformaticsUA
На наш YouTube-канал:
https://www.youtube.com/ngogenomicsua
В разі запитань, зв’яжіться з нами будь-яким з цих способів.